MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6412567
nr 641 2567
Byrå
Rokoko, Valnöt, med intarsia, Träskiva, (mindre fanerskador), längd: 112, djup: 63, höjd: 83
Utrop:
20.000 kr
Såld:
18.200 kr
måndag 24 maj 2010